KONTAKT

Värbamispartnerina toome Sinuni parimad kandidaadid spetsialistidest tippjuhtideni. Võta meiega ühendust!

Karin Press_United Talents_sihtotsing_värbamine

Karin Press

Äriarendusjuht
karin@unitedtalents.ee
+372 5666 6506

Pille Tamm-Ghiasi

Konsultatsioonimeeskonna juht / vanemkonsultant
pille@unitedtalents.ee
+372 5300 5613

Heili Naat

Konsultant
heili@unitedtalents.ee
+372 585 13905

Katrin Neidra

Konsultant
katrin@unitedtalents.ee
+372 567 10097

Sigrid Solovjov

Konsultant
sigrid@unitedtalents.ee
+372 515 1683

Riin Koppel

Konsultant
riin@unitedtalents.ee
+372 556 46543

United Talents OÜ

Öpiku Maja
Valukoja 8
11415 Tallinn
Reg. nr 12714963

info@unitedtalents.ee

+372 600 7517
+372 5666 6506
+372 5300 5613