MEIST

United Talents ühendab endas aastakümnetepikkust kogemust, kombineerituna värske vaatega värbamisele. Tööturg on pidevas liikumises ja nii ka meie. Valdame kaasaegseid tehnoloogilisi otsingukanaleid, omame laia suhtevõrgustikku ning armastame detektiivitööd. Meie konsultandid teevad oma tööd kire ja suure pühendumusega. Tipptasemel juhid ja töötajad on pikaajaline investeering ning organisatsiooni edu alus. Väärt visioonid vajavad väärt inimesi, kuid nende „õigete“ leidmine on muutunud ettevõtete jätkusuutlikkuse tagamisel üheks suurimaks väljakutseks.
United Talents_sihtotsing_värbamispartner_recruiment_headhunting

Oleme spetsialiseerunud
metoodilisele sihtotsingule

United Talents_sihtotsing_värbamispartner_recruiment_headhunting

Värbame
mistahes riigis ja kõikides majandusharudes

Töötame kogu turgu katva
unikaalse protsessi alusel

Oleme teinud
üle 1000 värbamisprojekti

United Talents_sihtotsing_värbamispartner_recruiment_headhunting

Esitleme lõppvaliku
2-4 nädalaga

Anname kõikidele otsingutele
täieliku garantii

Tutvu tiimiga >

United Talents

Iga organisatsioon on omanäoline ning ettevõtte ootused töötajatele erinevad. Ootus personaliotsingupartnerile aga ühene – leida organisatsiooni õiged inimesed kiirelt ja tulemuslikult. Usume, et eduka ja pikaajalise koostöö aluseks on lisaks jagatud eesmärkidele ka jagatud väärtused

Kompetentsus

Meie konsultante ühendab suur kirg oma töö vastu ning pidev soov areneda ja arendada. Paigalseis on tagasiminek ning teeme kõik selleks, et luua homme veel rohkem väärtust kui täna. Analüüsime alati kliendi ärivajadusi, organisatsiooni, ametikohtade eripärasid ja kliendi ootusi sobilikele kandidaatidele oskuslikult ja põhjalikult. Meie väljapakutud lahendused ja lõppvaliku kandidaadid peavad vastama kõikidele kliendi ootustele ja nõudmistele.

Äriline mõtlemine

Meie eesmärgid on klientidega ühised – soovime aidata kaasa kliendi ettevõtte arengule läbi tõhusa värbamisstrateegia loomise ja selle elluviimise. Tunneme ärivaldkondade iseärasusi, ettevõtete struktuure, erinevaid tehnoloogiaid, teie konkurente ja tööjõuturgu. Hoiame end pidevalt kursis nii Eesti kui rahvusvahelise majanduskeskkonna arengutega ning nõustame oma kliente nii uute ametikohtade loomisel kui olemasolevate täitmisel diskreetselt, efektiivselt ja tulemusele orienteeritult.

Usalduslikkus

Strateegiline ja tulemuslik värbamine toimub alati tihedas koostöös kliendi ettevõttega ning vajame ligipääsu vajalikule informatsioonile. Käsitleme kliendi antud informatsiooni kui kliendi omandit ning kohtleme seda väärikalt ja diskreetselt. Sarnase diskreetsusega kohtleme ka oma kandidaate ning nende andmeid. Usalduslikkus on sild meie, meie klientide ja kandidaatide vahel.

Pühendumine

Iga otsing on meie jaoks uus väljakutse. Ettevõtted, turg, tööjõud ja me ise oleme pidevas arengus ning me väärtustame nende arengute tähtsust. Teostame iga otsingut niisama suure pühendumusega, nagu see oleks meie esmakordne otsingu- ja koostöökogemus. Pühendume teie eesmärkidele, tähtustame pikaajalist partnerlust ning rahuldume alati vaid parima tulemusega.